E-Ticaret Danışmanlığı

e-ticaret danışmanı

E-ticaret danışmanı Online Satış Sürecinizde Uzmanlık Alanına göre marka oluşturma, online ticarete başlama ve satış artırma serüveninizde size yol gösteren uzman kişidir.

Neden E-ticaret Danışmanlığı Almalısınız ?

1- E-ticarete Doğru ve Hızlı Başlamak

E-ticarete yeni başlayacaksanız ya da satışlarınız istediğiniz düzeyde değilse bir E-ticaret danışmanı ile çalışmalsınız.

2- Ürün Listelemeyi Öğrenmelisiniz

Her ne kadar ürün listelemeyi bildiğinizi iddia etseniz de listelediğiniz ürünler satışa dönmüyorsa mutlaka bir yerlerde yanlış yapıyorsunuzdur. Başarılı ve doğru bir ürün listeleme süreci için E-ticaret danışmanı ile çalışarak satışlarınızı artırabilirsiniz.

3- Marka Oluşturma Sürecinizi Hızlandırın

Marka oluşturma şirketler için olmazsa olmazdır. Markanızı oluşturken hedef kitlenizi belirlemeli, kurumsal kimliğinizi gösteren logo ve diğer materyallerinizi hazır etmeli ve marka görünürlüğünüzü artırmalısınız. Fakat tüm bu süreci yönetmek oldukca zaman alır ve uzmanlık ister. Tüm bu işlemler için yeteri kadar teknik bilginiz yoksa E-ticaret danışmanı ile belir bir süre çalışmanız gerekebilir.

4- Seo Çalışmalarıyla Organik Ziyaretçi Trafiğini Artırın

Marka bilinirliğini artırmak ve reklam bütçesinden tasarruf etmek için mutlaka e-ticaret siteniz için SEO çalışmaları yapın.Çünkü Seo size maliyet oluşturmadan görünürlüğünüzü artırır. Seo oldukça teknik bir iştir bunun içinde destek almanızı öneririm.

5- Sosyal Medyayı Doğru ve Etkin Kullanmalısınız

Hedef kitlenizi belirleyerek sosyal medya tanıtımlarınızı bu kitleye yönelik gerçekleştirin. Çünkü plansız reklam boşa giden paradır. Oluşturduğunuz banner ve reklam görsellerini doğru zamanda paylaşın. Reklam bütçenizi verimli kullanın.

E-ticaret Danışmanı’nın Verdiği Hizmetler

  • Ürünlerin E-ticaret siteniz ve pazaryerlerine yüklenmesi ve güncellenmesi.
  • Fiyat ve Kampanyaların Yönetilmesi.
  • Piyasa araştırma ve rakip firmaların incelenip strateji oluşturulması.
  • Ürün görsellerinin optimize edilmesi ve doğru kullanımı.
  • Seo ve Sem Çalışmlarının yürütülmesi.
  • Google Search Console Yönetim İşlemleri.
  • Sosyal Medya Paylaşımlarınız için post hazırlama işlerinin yürütülmesi.

E-ticarete nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız ya da satışlarınız bir türlü artmıyorsa Amerikayı yeniden keşfetmeye çalışmayın. Bir E-ticaret danışmanı‘ından hizmet alın. Başlangıç aşamasında maliyet gibi görünse de size zaman ve para kazandıracağını unutmayın. Benden Eticaret danışmanlık hizmeti almak isterseniz iletişim sayfasındaki formdan ya da 5418571873 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz. Herkese bol kazançlar.

Satışlarınız yetersiz ve trafik alamıyorsanız. Analiz yaptırmak ve teklif almak için bana 541 857 1873 nolu telefondan ya da admin@hasandurmus.com’dan ulaşın.

Makaleyi Paylaş
E-ticaret uzmanı ve Front-End Web gelişticiyim.Müşterilerime stratejik çözümler sunarak başarılarını artırmalarına yardımcı oluyorum. Trendleri takip etmek ve müşterilerimle yakın çalışmak benim için önemlidir. Geniş bir e-ticaret bilgisine ve analitik bir yaklaşıma sahibim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir